top of page
bannergs.png

Çelikten daha hafif, daha esnek, nefes alabilir ve güvenlidir. Küçük çaplı çivilere karşı maksimum direnç, ısı yalıtımı ve üstün rötüşlerle gelişmiş bir konfor sağlar.

  • S1 İş Güvenlik Standartı
    200 joul bir darbe etkisine dayanacak şekilde çelik ya da kompozit burunlu, kuru ortamlar için kullanılması uygun olan iş emniyet ayakkabılarıdır. Topuk bölgesinde enerji emilimi olan, tabanı yağ ,asit dayanımlı ve antistatik özelliklere sahiptir.
  • S2 İş Güvenlik Standartı :
    200 joul bir darbe etkisine dayanacak şekilde çelik ya da kompozit burunlu, genellikle ıslak ortamlar için kullanılması uygun olan iş emniyet ayakkabılarıdır. Topuk bölgesinde enerji emilimi olan, tabanı yağ ,asit dayanımlı ve antistatik özelliklere sahiptir.
  • S3 İş Güvenlik Standartı
    200 joul bir darbe etkisine dayanacak şekilde çelik ya da kompozit burunlu, genellikle ıslak ortamlar için kullanılması uygun olan iş emniyet ayakkabılarıdır. Topuk bölgesinde enerji emilimi olan, tabanı yağ ,asit dayanımlı ve antistatik özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelik veya dokuma penetrasyon bir malzeme ile taban güçlendirilerek ayak koruması artırılır ve enerji emilimi 110 newtona çıkar.
bottom of page